Peercing-dermarollerová mezoterapia

Podstatou mezoterapie tejto metódy je nanesenie účinnej látky na pokožku. Potom sa po koži prechádza peercing-rollerovým valcom, na ktorom sú rôzne dlhé mikroihličky s variabilným zakončením. Iná dĺžka a zakončenia sú určené pre lekárske účely a iné pre kozmetiku. Povrchovo pôsobiací peercing-roller zasahuje rohovú vrstvu pokožky, uľahčuje prienik aktívnych látok do pleti a zároveň pôsobí ako špecifická masáž, podporujúca tvorbu kolagénu.

Účinok peercing-dermarollera je založený na schopnosti podporovať vlastnú regeneračnú aktivitu organizmu. Vstup mikroihličiek do kože stimuluje nervové zakončenie v zamši a podkoží, avšak ihličky sú tak tenké, že pri doporučenom spôsobe použitia nevyvolávajú poškodenie kože. Tým zostáva plne zachovaná bariérová funkcia pokožky. Základnú úlohu zohrávajú kožné bunky v okolí mikropórov, ktoré sa vytvoria po peercing-dermarollerovom ošetrení. Uvoľňujú signálne molekuly, ktoré aktivujú tvorbu nových buniek, najmä fibroblastov. Tieto bunky sú v zamši zodpovedné za novotvorbu kolagénových a elastických vlákien. Súčasne fibroblasty migrujú k mikropórom a uzatvárajú ich. Uzatvorenie prebieha veľmi rýchlo, takže histologicky sa nedajú zistiť žiadne poškodenie tkaniva.

Pre koho nie je peercing-dermarollerová mezoterapia vhodná : osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, klienti s Diabetes mellitus na inzulíne, s kardio-vaskulárnymi ochoreniami vrátane arytmií, s poruchou zrážanlivosti krvi, s poruchou funkcií imunitného systému, klienti s onkologickým ochorením alebo v remisii.

Pred absolvovaním tohto ošetrenia je nevyhnutná osobná konzultácia.

Mezoterapia má preukázaný význam v medziobdobí po aplikácii výplňových materiálov alebo botulotoxínu. Ochranná doba sú 2 týždne po výplni a 4 týždne po aplikácii botulotoxínu.

Ošetrenie sa odporúča formou kúry, ktorá pozostáva z 3 až 4 ošetrení za 3 – 4 týždne podľa aplikačnej schémy. Kúra sa potom môže zopakovať po 6 až 9 mesiacoch.

Rezervácia Darčekový poukaz

Peercing – dermarollerová mezoterapia na redukciu pigmentových škvŕn – MezoWHITE :

celá tvár 49.00 EUR

Peercing – dermarollerová mezoterapia na redukciu celulitídy a strií – MezoCELLULITE :

stehná 59.00 EUR
ramená – tricepsy 29.00 EUR
brucho 49.00 EUR
tvár – líca 29.00 EUR
brada 29.00 EUR
zadok 49.00 EUR

Peercing – dermarollerová mezoterapia na stimuláciu rastu vlasov – MezoTRICHIX :

vlasová časť hlavy od 29.00 EUR

Peercing – dermarollerová mezoterapia na zlepšenie tonusu a hydratácie pokožky, pre redukciu jemných vrások, redukciu jaziev – MezoHYAL 2% a 4% :

tvár 49.00 EUR
tvár + krk 59.00 EUR
tvár + krk + dekolt 79.00 EUR
ruky 39.00 EUR

Peercing – dermarollerová mezoterapia na zlepšenie ochabujúcej pleti, pre redukciu vrások – MezoBOTEX :

celá tvár 49.00 EUR
čelo 29.00 EUR
okolie očí 29.00 EUR
nosovoústna ryha 29.00 EUR
okolie úst 29.00 EUR